Prekių katalogas

Žymėjimo įrankiai

 • 088 
  091 
  117 
  117 
  174 
  174 
 • Žymėjimo įrankiai yra esminė profesionalų ir "pasidaryk pats" entuziastų įrankių dėžės dalis. Jie padeda tiksliai pažymėti, žymėti ir nustatyti darbo vietas įvairiose statybos, remonto ir kūrybinėse užduotyse. Šioje kategorijoje rasite viską nuo markerių iki specializuotų pieštukų bei kitų žymėjimo priemonių, skirtų įvairioms medžiagoms ir paviršiams. Žemiau aptarsime pagrindinius žymėjimo įrankius, jų savybes ir naudojimo būdus.

  Markerių Įvairovė
  1. MARKERIAI
  MARKERIAI yra universalūs ir plačiai naudojami įvairiose srityse. Jie puikiai tinka popieriui, plastikui, metalui ir daugeliui kitų paviršių. Dėl ryškių spalvų ir ilgaamžiškumo, jie yra nepakeičiami kasdieniniame darbe ir kūrybiniuose projektuose.

  2. MARKERIAI KABELIAMS
  MARKERIAI KABELIAMS yra specialiai sukurti elektros ir telekomunikacijų inžinieriams. Jie leidžia aiškiai ir patikimai pažymėti kabelius, užtikrinant sklandų darbą ir išvengiant klaidų. Šie markeriai dažniausiai būna atsparūs vandeniui ir tepalams, kas užtikrina jų ilgalaikį naudojimą net sudėtingomis sąlygomis.

  3. DAŽŲ MARKERIAI
  DAŽŲ MARKERIAI idealiai tinka didesniems projektams, kur reikia ryškių ir aiškių žymėjimų. Jie gali būti naudojami ant įvairių paviršių, įskaitant metalą, betoną, medieną ir kt. Dažų markerių privalumas yra jų ilgaamžiškumas ir atsparumas aplinkos poveikiui.

  Specializuoti Žymėjimo Įrankiai
  4. GRAFITO ŠIRDELĖS
  GRAFITO ŠIRDELĖS yra populiarios tarp stalių ir dailidžių dėl jų tikslumo ir galimybės lengvai pakeisti pieštuko šerdį. Tai ilgaamžis sprendimas, kuris užtikrina pastovų aukštos kokybės žymėjimą.

  5. MARKERIAI SKYLĖMS
  MARKERIAI SKYLĖMS yra specialiai sukurti žymėjimui sunkiai pasiekiamose vietose, pavyzdžiui, per skylių ar angų sienose ir kitose konstrukcijose. Jų plonas ir ilgas dizainas leidžia lengvai pažymėti net ir giliai esančias vietas.

  6. KREIDA BLEISPITZ
  KREIDA BLEISPITZ yra puikus pasirinkimas laikinam žymėjimui ant įvairių paviršių. Tai idealiai tinka statybos darbams, kai reikia greitai ir aiškiai pažymėti darbo vietas. Kreida lengvai nuvaloma, todėl po darbų nelieka jokių žymių.

  7. STALIAUS PIEŠTUKAS
  STALIAUS PIEŠTUKAS yra klasikinis įrankis, naudojamas medienos apdirbimo srityje. Jo plokščia forma neleidžia pieštukui nuriedėti nuo darbo stalo, o stipri grafito šerdis užtikrina ilgalaikį naudojimą.

  8. MŪRININKO PIEŠTUKAS
  MŪRININKO PIEŠTUKAS skirtas tiksliam žymėjimui ant akmens, plytų ir kitų tvirtų paviršių. Jo tvirta konstrukcija ir specialus grafitas leidžia lengvai pažymėti net ir kietas medžiagas.

  9. PIEŠTUKAS STIKLUI IR KERAMIKAI
  PIEŠTUKAS STIKLUI IR KERAMIKAI yra specialiai sukurtas žymėjimui ant lygių ir kietų paviršių, tokių kaip stiklas ir keramika. Šis įrankis užtikrina aiškų ir tikslų žymėjimą, nepažeisdamas paviršiaus.

  10. MŪRININKO VIRVĖ
  MŪRININKO VIRVĖ yra esminis įrankis statybos darbuose, padedantis išlaikyti tiesias linijas ir lygias paviršius. Tai nepakeičiamas įrankis sienų, grindų ir kitų konstrukcijų lyginimui.

  11. LINIJOS ATMUŠĖJO RINKINYS
  LINIJOS ATMUŠĖJO RINKINYS naudojamas tiesioms linijoms pažymėti ant įvairių paviršių. Tai itin naudingas įrankis statyboje ir dailidystėje, užtikrinantis greitą ir tikslų darbą.

  Žymėjimo įrankiai yra būtini bet kuriam meistrui ar profesionalui, siekiančiam tikslumo ir efektyvumo savo darbuose. Nesvarbu, ar dirbate su mediena, metalu, stiklu ar kita medžiaga, tinkamai parinkti žymėjimo įrankiai padės pasiekti aukščiausius darbo standartus. Mūsų siūlomi žymėjimo įrankiai atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus, užtikrinantys ilgaamžiškumą ir patikimumą. Rinkitės iš mūsų plataus asortimento ir atraskite tinkamiausius įrankius savo projektams.