Prekių katalogas

Akumuliatoriniai oraputės

 • Akumuliatorinis fenas YATO YT-82285, 18V
  Kodas: YT-82285

  Akumuliatorinis fenas YATO YT-82285 

  4700 
  15700 
  6200 
  6900  Sutaupykite 700 
  14900 
 • Jei jums reikia patikimo ir patogaus sprendimo lauko darbams, akumuliatoriniai oraputės yra būtent tai, ko jums reikia. Tai yra patvarūs ir galintys atlaikyti sunkias darbo sąlygas įrankis, kurį lengva naudoti, nes jie nereikalauja elektros energijos ir gali būti naudojami bet kur.

  Mūsų parduotuvėje rasite platų akumuliatorinių orapučių pasirinkimą, įskaitant akumuliatorinį feną, akumuliatorinį karšto oro feną, akumuliatorinį oro pūštuvą ir akumuliatorinę karšto oro oraputę. Visi mūsų produktai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų ir atitinka aukščiausius pramoninius standartus.

  Akumuliatorinis fenas yra idealus sprendimas, jei jums reikia lengvo, bet galingo įrankio, kuris padės jums nupūsti dulkės ar kitas nešvarias nuo paviršių. Akumuliatorinis karšto oro fenas yra galingesnis sprendimas, skirtas kietųjų medžiagų šiluminei apdorojimui, o akumuliatorinis oro pūstuvas yra tinkamas sprendimas nupūsti drėgmę iš darbo vietos.

  Jeigu jums reikia dar patvarbesnio sprendimo, mūsų akumuliatorinė karšto oro oraputė gali būti jūsų geriausias pasirinkimas. Šis įrankis turi galingą variklį ir yra idealus sprendimas bet kokiems darbams, susijusiems su karšto oro pūtimu.

  Mūsų parduotuvėje rasite platus akumuliatorinių orapučių pasirinkimą, o kaina yra labai konkurencinga.