Prekių katalogas

Vandens siurbliai

 • Visų tipų vandens siurbliai ir priedai - įsigykite aukštos kokybės vandens siurblį jau šiandien!

  Ieškote patikimo vandens siurblio savo buičiai ar darbui? Irankiai123.lt siūlo platų visų tipų vandens siurbliai ir priedų asortimentą, kuris atitiks jūsų poreikius. Mūsų pasirinkime rasite benzininius ir elektrinius vandens siurbliai, membraminius vandens siurbliai, vandens laistymo siurbliai, hidroforus, žarnas ir daugiau. Patikrinkite mūsų pasiūlymus ir raskite idealų vandens siurblį!

  Benzininiai vandens siurbliai - efektyvumas ir mobilumas jūsų rankose

  Jei jums reikalingas mobilus vandens siurblys, kuris veiktų netoli elektros šaltinio, mūsų benzininiai vandens siurbliai tikrai pravers. Galingas variklis ir patvarus dizainas užtikrins, kad jūs galėsite pasiekti norimus rezultatus. Įsigyti benzininį vandens siurblį niekada nebuvo paprasčiau!

  Elektriniai vandens siurbliai - patikimumas ir efektyvumas vieno mygtuko paspaudimu

  Mūsų elektriniai vandens siurbliai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina patogumą ir efektyvumą. Tiesiog prijunkite juos prie elektros tinklo ir jie veiks su didžiuliu jėgos potencialu. Atsikratykite vargo su prastai veikiančiu vandens tiekimu ir pasirinkite patikimą elektrinį vandens siurblį!

  Membraminiai vandens siurbliai - švarus vanduo jūsų namams ar sodybai

  Norite garantuoti savo namų ar sodybos vandens švarumą? Mūsų membraminiai vandens siurbliai yra puikus pasirinkimas. Jie valo vandenį nuo taršos ir nešvarumų, suteikdami jums gryną, skaidrų ir sveiką vandenį. Patikrinkite mūsų pasirinkimą ir pasirinkite aukštos kokybės membraminį vandens siurblį!

  Vandens laistymo siurbliai ir hidroforai - puikus pasirinkimas sodo ir daržo reikmėms

  Jeigu jums reikia vandens laistymo siurbliai ar hidroforas, kad išlaikytumėte savo sodą ar daržą šviežiu ir žaliu, mes turime tai, ko jums reikia. Mūsų pasirinkime rasite įvairius vandens laistymo siurbliai ir hidroforus, kurie užtikrins efektyvų vandens tiekimą, net ir dideliems plotams. Žvaliai ir saugiai atliksite savo sodo ar daržo darbus su mūsų aukštos kokybės siurbliais!

  Visos vandens siurbliai ir priedai jums tikrai nepaliks abejingų. Patikrinkite mūsų pasiūlymus, pasirinkite geriausią kokybę ir patogumą ir pradėkite naudotis efektyviais vandens siurbliais jau šiandien. Irankiai123.lt - jūsų patikimas partneris siurbliais ir buitiniais įrankiais. Užsisakykite dabar ir gaukite konkurencingą kainą!