Prekių katalogas

Sodo ir vejos traktoriukai

  • Vejos traktorius iš esmės yra didelė, galinga savaeigė vejapjovė, skirta dirbti dideliuose plotuose. Skirtingai nuo žoliapjovių sodo traktoriukai turi sėdynę ir vairą, kad operatoriui nereikėtų vaikščioti po visą plotą. Platus pjovimo agregatas su 2, o kartais ir 3 peiliais, kad galėtumėte kuo grečiau nupjauti žolę

    Sodo traktoriai skiriasi ne tik konstrukcija, bet ir nupjautos žolės išmetimo sistema. Viena iš populiariausių yra yra artimiausia klasikinei vejapjovei - Tai traktoriai su žolės rinktuvu – dideliu krepšiu, esančiu gale, į kurį nupjauta žolė specialiu kanalu siunčiama. Atitinkamai, nupjovus, nebūtina jo išvežti iš aikštelės. Pakanka nuvažiuoti į tam skirtą vietą ir svirtimi ištuštinti žolės rinktuvą. Kita rušis paprastenė - vejos traktoriukai be žolės surinktuvo, jie palieka nupjautą žolę po savimi arba išmeta į šoną. Taip pat yra vejos traktoriukai nulinio apsisukimo - jie skirti darbui plote su kliūtimis. Vejos pjovimo traktoriukai yra labai manevringi ir labai lengvai valdomi.

    Ir, žinoma, traktorius išlieka traktoriumi – galinga ir daugiafunkcine mašina. Šiuo atžvilgiu beveik visi modeliai turi galinį kablį, kad būtų galima įrengti, pavyzdžiui, priekabą ar aeratorių kuris bus naudingas sodininkystėje, o kai kurios mašinos netgi turi variklio galios nuėmimo sistemą, leidžiančią sumontuoti aktyvųjį priedą - sniego valytuvą. Sodo traktoriukų priedai gali buti tokie kaip: prekaba, aeratorius, volas, purkštuvas, šluota ir daug kitų.