Prekių katalogas

Žirklės metalui

 • Žirklės skardai, priedas suktuvui
  Kodas: KD1546

  Žirklės skardai, priedas suktuvui KD1546 Kraftdele 

  1490
  3600
  Elektrinės žirklės skardai BASS
  Kodas: BP-5180

  Elektrinės skardos žirklės BASS

  8400
  Elektrinės žirklės skardai 550W
  Kodas: M79302

  Elektrinės skardos žirklės 550W

  9900
  10900
 • Elektrinės adatinės skardos žirklės yra nepakeičiama priemonė, kai norite lengvai ir efektyviai priežiūrėti savo sodo ar buičio augalus. Šios inovatyvios žirklės pasižymi greitu ir tiksliau kontroliuojamu adatų judesiu, kuris užtikrina tikslią ir švarią pjovimo patirtį.

  Irankiai123.lt siūlo platų elektrinių adatinių skardos žirklių pasirinkimą, kuris atitiks skirtingus vartotojų poreikius. Mūsų produktų asortimente rasite žirklės su įvairiais pjovimo ilgiais, galia ir papildomomis funkcijomis, kad galėtumėte rasti tinkamiausią įrankį savo darbams.

  Elektrinės adatinės skardos žirklės pasižymi keliais privalumais. Pirma, jos yra labai efektyvios ir leidžia greitai išvalyti sodo ar buičio augalus nuo nepageidaujamų ir suardyto lapų, šakelių ar šakų. Antra, šios žirklės yra labai patogios ir ergonomiškos, todėl jas lengva laikyti ir valdyti, sumažinant nuovargį. Trečia, elektrinės adatinės skardos žirklės yra ekologiškas pasirinkimas, nes jas varo elektros energija, mažinant aplinkos teršimą.

  Pasirinkdami elektrinę adatinę skardos žirklę iš Irankiai123.lt, gausite aukštos kokybės ir patikimą įrankį.