Prekių katalogas

Vakuumo ir kuro slėgio matuokliai

 • Vakuumo ir kuro slėgio matuoklis
  Kodas: HS-A1015B

  Vakuumo ir kuro slėgio matuoklis HS-A1015B 

  1200 
  Kuro įpurškimo sistemos testeris 20 vnt.
  Kodas: YT-73025

  Kuro įpurškimo sistemos testeris 20 vnt. YT-73025 

  3550 
  1450 
  Kuro slėgio matuoklis
  Kodas: SK1089
  5790 
 • Vakuumo ir kuro slėgio matuokliai yra būtina diagnostikos įranga, skirta automobilių ir kitų transporto priemonių variklių gedimų aptarai ir problemų sprendimui. Šie matuokliai leidžia tiksliai matuoti variklio vakuumą, kuro slėgį ir kitiems variklio parametrams, kurių reikia diagnozuoti tam, kad būtų išspręstos variklio veikimo problemos.

  Mūsų internetinėje parduotuvėje, irankiai123.lt, rasite platų vakuumo ir kuro slėgio matuoklių pasirinkimą, kurie yra skirti naudoti tiek profesionalams, tiek ir paprastiems vartotojams. Mes siūlome skirtingų matuoklių rinkinius, kurie yra pritaikyti atitinkamoms transporto priemonių markėms ir modeliams.

  Visi mūsų vakuumo ir kuro slėgio matuokliai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų ir atitinka tarptautinius standartus, užtikrinantys jų patikimumą ir ilgaamžiškumą. Mes taip pat siūlome patarimus ir rekomendacijas, kaip tinkamai naudoti ir prižiūrėti matuoklius, kad jie tarnautų jums ilgai ir efektyviai.

  Mūsų parduotuvėje taip pat rasite vakuumo ir kuro slėgio matuoklių priedus, tokius kaip kuro slėgio reguliatorius, laidai, adapteriai ir kt. Šie priedai padeda pagerinti jūsų matuoklių našumą ir efektyvumą.

  Peržiūrėkite mūsų vakuumo ir kuro slėgio matuoklių pasirinkimą ir raskite geriausią sprendimą savo poreikiams! Mes siūlome greitą ir patikimą pristatymą bei konkurencingas kainas. Užsisakykite jau dabar ir užtikrinkite savo transporto priemonių veikimo kokybę ir efektyvumą su mūsų kokybiškais ir patikimais vakuumo ir kuro slėgio matuokliais.