Prekių katalogas

Klijai, Aeorozoliai, Lipnios juostos

 • 055 
  057 
  110 
  144 
  148 
  162 
  191 
  220 
  225 
  230 
  288 
  352 
  Rankų plovimo pasta STALCO
  Kodas: 07-64961
  417 
  448 
  490 
 • Sveiki atvykę į mūsų platų ir kokybiškų klijų, aerozolių ir lipnių juostų kategoriją! Mes esame jūsų patikimas partneris, siekiant užtikrinti jūsų projektų sėkmę su aukštos kokybės klijais ir klijavimo priemonėmis.

  1. Super Klijai: Mūsų pasiūlymo širdis - super klijai, kurie suteikia jums greitą ir tvirtą sąsają. Nepriklausomai nuo to, ar klijuojate medį, metalą ar plastiką, mūsų super klijai užtikrins ilgaamžiškumą ir patikimumą jūsų projektuose.
  2. Lipnios Juostos: Turime platų lipnių juostų asortimentą, tinkančių įvairioms pramoninėms ir kūrybinėms jūsų poreikiais. Nuo standartinių pakavimo juostų iki specializuotų dažymo juostų - pasirinkimas yra jūsų rankose.
  3. Lipdukų Ir Etikečių Šalinimo Priemonė: Jei kada nors reikės pašalinti senus lipdukus ar etiketes, mūsų specialios priemonės tai padarys lengvai ir be pastangų, nepaliekančios jokių pėdsakų.
  4. Rankų Plovimo Pasta: Suteikiame efektyvias rankų plovimo pastas, kurios ne tik pašalina lipnių medžiagų likučius, bet taip pat švelniai palaiko jūsų odą. Saugumas ir efektyvumas yra mūsų prioritetas.
  5. Tepalas Grąžtams ir Kaltams: Mūsų tepalai užtikrins, kad jūsų grąžtai ir kalčiai visuomet būtų sklandžiai veikiantys. Ilgalaikė apsauga nuo trinties ir korozijos - tai, ko jums reikia.
  6. Gręžimo Skystis: Greitai ir lengvai gilinkite skyles su mūsų efektyviais gręžimo skysčiais. Jie užtikrins optimalų pjovimo greitį ir rezultatų kokybę.
  7. Pakavimo Juosta: Mes siūlome platų pakavimo juostų asortimentą, skirtą įvairioms pakuotėms ir transportavimui. Patikimos ir tvirtos juostos padės užtikrinti jūsų krovinių saugumą.
  8. Dažymo Juosta: Su mūsų dažymo juostomis jūs galėsite kurti aukštos kokybės dailės projektus. Jos ne tik užtikrins tikslų dažymą, bet ir padės apsaugoti aplinką nuo nereikalingų dalelių.

  Mes įsipareigojame suteikti jums aukštos kokybės produkciją, kuri atitiks jūsų lūkesčius ir padės jums pasiekti puikius rezultatus. Ieškokite mūsų produktų šiame puslapyje ir pasinaudokite mūsų ekspertų patarimais, jei turite klausimų ar pageidavimų. Ačiū, kad pasirinkote mus - jūsų patikimumo ir sėkmės partneris!