Prekių katalogas

Akumuliatoriniai diskiniai pjūklai

 • Akumuliatoriniai diskiniai pjūklai

  Akumuliatoriniai diskiniai pjūklai suteikia daugiau judėjimo laisvės nei jų analogai su laidu. Meistras gali lengvai judėti, nesijaudindamas dėl kabelio. Šiuolaikinės technologijos leido žymiai sumažinti bendrą gaminių svorį, o tai leidžia išlaikyti sveiką meistro raumenų tonusą ilgalaikių darbo metu.

  Akumuliatorinis diskinis pjūklas yra maitinamas su akumuliatorių, turinčių ilgą veikimo laiką, skirtą keliems tūkstančiams įkrovimų / iškrovimų. Kai kurie gamintojai sukūrė visą produktų liniją naudodami vieną maitinimo šaltinį (universalus akumuliatorius) , o taupus savininkas tai įvertins. Akumuliatorinis diskinis pjūklas išsiskiria žemu vibracijos lygiu, kuris išsaugo įrenginio veikimą daugelį laiko. Sumažėjęs triukšmo efektas padidina kitų komfortą. Verta paminėti, kad net ir stipriai kaitinant, nėra kenksmingų garų.

  Gaminių kaina priklauso nuo akumuliatorinis diskinis pjūklas galimybių, įrankio gebėjimo atlikti sudėtingas darbais. Gaminius vienija aukštos kokybės pjūvis be drožlių ir pjūvių atlikimo greitis.

  AKUMULIATORINIS DISKINIS PJŪKLAS MAKITA DSS610Z, 18V LI-ION
  Kodas: DSS610Z

  AKUMULIATORINIS DISKINIS PJŪKLAS MAKITA DSS610Z, 18V LI-ION 

  14999
  16900 Sutaupykite 1901
  Akumuliatorinis diskinis pjūklas 18V (akumuliatorius 4Ah + pakrovėjas + krepšys)
  Kodas: DED7022

  Akumuliatorinis diskinis pjūklas 18V DEDRA SAS+ALL 

  15490
  Akumuliatorinis diskinis pjūklas Makita DHS630Z
  Kodas: DHS630Z

  Makita DHS630Z Akumuliatorinis diskinis pjūklas

  26500