Prekių katalogas

Domkratas garaže: kokį rinktis?

Kiekvienam auksarankiam žmogui namuose naudinga turėti įrangą, kuri įvairius darbus padeda atlikti greitai, tiksliai ir kokybiškai. Tai susiję ir su transporto priemonėmis, kurios gali būti tvarkomos ir nuosavuose garažuose. Vis daugiau lietuvių savo garažus papildo įvairiais įrankiais ir įranga.

Svarbu turėti ne tik žinios, bet ir tinkamą įrangą. Vienas svarbiausių įrankių, be kurio negalima net pakeisti rato, yra domkratai, kadangi jie suteikia galimybę atlikti automobilio remontą, tepalų keitimą ir kitus panašius darbus greitai bei paprastai. 

Kas yra aeracija? Kas yra skarifikacija?

Aeracija ir skarifikacija – vejos priežiūros metodai, padedantys vejai kvėpuoti, bei skatinantys sveikesnį žolės augimą. 

Kokios įrankius turi būti universaliame įrankių komplekte

Universaliame namų įrankių komplekte turėtų būti įrankių, skirtų visoms pagrindinėms baldų ir prietaisų remonto, surinkimo ir išmontavimo užduotims atlikti. 

Kaip išsirinkti rankinių įrankių rinkinį

Rankinių įrankių komplektai reikalingi taisyti santechniką, elektros gedimus ar daryti autoremonto darbai, savarankiškai surinkti ar išardyti baldus. Įrankiai skirtingiems darbams supakuoti taip, kad nereikėtų jų ieškoti atskirai, o dažniausiai kainuoja pigiau.

Įrankių komplektai skiriasi universalių ir specialių įrankių, papildomos įrangos komplektų paskirtimi ir skaičiumi. 

Kaip pasirinkti įrenginio galią?

Prieš pasirenkant šildytuvą, būtina nustatyti reikiamą minimalią tam tikros patalpos šildymo galią.