Prekių katalogas

Ekscentriniai šlifuokliai

 • 4050 
  6500 
  Ekscentrinis šlifuoklis Makita BO5030, 125 mm
  Kodas: BO5030

  Makita BO5030 Ekscentrinis šlifuoklis

  8900 
  8900 
  11000  Sutaupykite 2100 
  16500 
  23500  Sutaupykite 7000 
 • Ekscentriniai šlifuokliai yra galingi ir naudingi elektriniai įrankiai, kurie naudojami paviršių šlifavimui ir poliravimui. Šie įrankiai naudoja ekscentrinį judesį, kuris sudaro siaurą apskritimo liniją, kartu su atsitiktiniu judesiu, kuris padeda išvengti giluminių įbrėžimų paviršiuose.

  Ekscentriniai šlifuokliai yra plačiai naudojami medienos, metalo, plastiko ir kitų medžiagų paviršių šlifavimui ir poliravimui. Jie taip pat yra naudingi, kai reikia pašalinti senas dažų dangas ir kitus paviršiaus dangus. Šie įrankiai yra paprasti naudoti ir reikalauja tik nedidelio įrankių prižiūrėjimo.

  Ekscentriniai šlifuokliai yra gaminami su skirtingais disko dydžiais ir galingumu, todėl lengva rasti tinkamą įrankį skirtingiems darbams. Taip pat yra specialių disko tipų, kuriuos galima naudoti specializuotiems darbams, pavyzdžiui, poliravimui arba šlifavimui sunkiai pasiekiamose vietose.

  Tačiau, kaip ir su visais elektriniais įrankiais, ekscentriniai šlifuokliai turi saugos taisykles, kurias reikia laikytis. Prieš naudojant šį įrankį, reikia pasirūpinti tinkamu apsauginiu aprūpimu, tokiais kaip pirštinės, akinių ir ausų apsaugos priemonės. Taip pat svarbu laikytis tinkamo darbo kampo, kad būtų išvengta paviršiaus giluminio pažeidimo ar kito neigiamo poveikio.

  Ekscentriniai šlifuokliai yra puikus įrankis, kurio pagalba galite lengvai ir greitai išlyginti, šlifuoti arba poliruoti bet kokio tipo paviršių. Taigi, jei ieškote efektyvaus ir patikimo įrankio savo projektams, ekscentrinis šlifuoklis gali būti puikus pasirinkimas.