Prekių katalogas

Dujų balionai ir priedai

 • Buitiniai dujų balionai ir priedai jiems.

  8999 
  10000  Sutaupykite 1001 
  9490 
  11500  Sutaupykite 2010 
  5900 
  6990  Sutaupykite 1090 
  9490 
  12000  Sutaupykite 2510 
 • Buitiniai dujų balionai ir priedai.

  www.irankiai123.lt rūpinasi Jūsų namų komfortu ir saugumu! Mes teikiame aukštos kokybės butinius dujų balionus. Štai keletas priežasčių, kodėl mes esame Jūsų geriausias pasirinkimas:

   

  Sauga pirmiausia: Mūsų buitiniai dujų balionai atitinka griežčiausius saugumo standartus. Mes nuolat stengiamės užtikrinti, kad mūsų produktai būtų saugūs ir patikimi Jūsų namuose.

  Įvairios talpos: Siūlome įvairaus dydžio ir medžiagos butinius dujų balionus, kad galėtumėte pasirinkti jums tinkamiausią variantą. Tai leidžia mums patenkinti įvairių klientų poreikius, nuo namų ūkių iki verslo klientų.

  Ilga tarnavimo trukmė: Mūsų butiniai dujų balionai garsėja ne tik aukšta kokybe, bet ir ilga tarnavimo trukme. Mes suprantame, kaip svarbu yra turėti patikimą ir ilgalaikį energijos šaltinį savo namuose ar versle.

  Konkurencingos kainos: Stengiamės palaikyti konkurencingas kainas, kad mūsų klientai jaustųsi patenkinti ne tik produktų kokybe, bet ir geru vertės ir kainos santykiu.

  Greitas pristatymas ir puikus aptarnavimas: Mes dedame didžiulį akcentą į klientų aptarnavimą. Užtikriname greitą prekių pristatymą ir esame pasiruošę atsakyti į visus Jūsų klausimus bei suteikti reikiamą pagalbą renkantiems buitinius dujų balionus.

  Plačiai naudojamas: Buitiniai dujų balionai namams, stovyklai, kelionei, renginiui ir kitam naudojimui. Patogus naudoti kemperiuose, laivuose, jungti prie grilių, darbuose, kur reikalingas nuolatinis balionų nešiojimas/transportavimas.