Prekių katalogas

Benzininiai sodo purkštuvai

 • Benzininis purkštuvas 20L
  Kodas: YT-86240

   Benzininis purkštuvas 2,9AG 20L

  14500 
  17500  Sutaupykite 3000 
  14900 
  16500  Sutaupykite 1600 
  16500 
  16900 
  17900  Sutaupykite 1000 
  Benzininis purkštuvas 2,8AG 20L BASS polska
  Kodas: BP-8622

  Benzininis purkštuvas BP-8622 

  17900 
  17900 
  Benzininis purkštuvas 60L Powermat PM-OPS-60K
  Kodas: PM-OPS-60K

  Purkštuvas benzininis 60L

  34900 
  39990  Sutaupykite 5090 
 • Benzininiai Sodo Purkštuvai: Galingas ir Universalus Augalų Priežiūros Įrankis
  Benzininiai sodo purkštuvai yra nepakeičiama priemonė kiekvienam sodo ar daržo savininkui, kuris siekia galingumo ir universalumo augalų priežiūroje. Šie įrankiai suteikia puikų našumą ir kontrolę, leisdami sodo darbus atlikti greitai ir efektyviai.

  Kam yra Naudingi Benzininiai Sodo Purkštuvai?
  Benzininiai sodo purkštuvai yra tinkami tiek mažiems, tiek dideliems sodams ir daržams, ypač tuomet, kai reikia didelio judrumo ir galingumo. Jie puikiai tinka naudoti atviroje erdvėje, kur nėra elektros tinklo ar yra didelis plotas, kurį reikia apdoroti.

  Privalumai Benzinių Sodo Purkštuvų:

  • Didelis Galingumas: Benzinių purkštuvų varikliai yra galingi, leidžiantys greitai ir efektyviai apdoroti didelius plotus ir kovoti su sunkiais augalų kenkėjais ar ligomis.
  • Nepriklausomumas nuo Elektros Tinklo: Šie purkštuvai veikia naudodami benziną, todėl yra nepriklausomi nuo elektros tinklo ir gali būti naudojami bet kur, netoli elektros šaltinių ar neprisijungę prie tinklo.
  • Universalumas: Benzinių purkštuvų galia ir judrumas suteikia galimybę naudoti juos tiek augalų priežiūrai, tiek paviršių valymui ar kitoms priežiūros užduotims.

  Svarbu žinoti apie Benzinius Sodo Purkštuvus:

  • Variklio Priežiūra: Būtina reguliariai prižiūrėti purkštuvų variklius, keisti aliejų ir filtras, kad būtų užtikrintas jų ilgaamžiškumas ir efektyvumas.
  • Benzino Sanaudos: Prieš perkant benzinių purkštuvą, svarbu įvertinti jo benzino sanaudas, kad galėtumėte planuoti savo darbus ir išlaidas.
  • Svoris ir Rankenų Konstrukcija: Atkreipkite dėmesį į purkštuvų svorį ir rankenų konstrukciją, kad būtų užtikrintas patogus ir saugus naudojimas.

  Įsigykite Galingą ir Universalų Benzininį Sodo Purkštuvą
  Benzininiai sodo purkštuvai yra puikus pasirinkimas kiekvienam sodo ar daržo savininkui, kuris siekia galingumo, judrumo ir universalumo augalų priežiūroje. Pasirinkite tinkamą purkštuvą ir mėgaukitės greitu ir efektyviu sodo priežiūros procesu!

  Pirkti Benzininį Sodo Purkštuvą