Prekių katalogas

Plokštuminiai šlifuokliai

 • Plokštuminis šlifuoklis Makita BO3710
  Kodas: BO3710

  Makita BO3710 Plokštuminis šlifuoklis

  5499 
  Vibracinis šlifuoklis MAKITA BO4565K
  Kodas: BO4565K

  MAKITA BO4565K Vibracinis šlifuoklis

  8399 

 • Plokštuminiai šlifuokliai yra elektriniai įrankiai, naudojami įvairių medžiagų paviršių lyginimui ir šlifavimui. Šie įrankiai yra paprasti naudoti ir gali būti naudojami tiek pramonėje, tiek ir namuose.

  Plokštuminiai šlifuokliai naudoja plokščius šlifavimo diskus, kurie sukimasis greitai šlifuoja paviršius. Šie įrankiai turi galingus variklius, kurie padeda pasiekti reikiamą šlifavimo greitį, o lankstusis velenas leidžia pasiekti sunkiai pasiekiamas vietas.

  Plokštuminiai šlifuokliai yra naudingi, kai reikia greitai ir efektyviai išlyginti medienos paviršius arba kitas medžiagas, taip pat pašalinti dažų dėmes. Šie įrankiai gali būti naudojami ne tik lyginant didelius paviršius, bet ir poliruojant, šveičiant arba atliekant kitus darbus, kurie reikalauja lygaus ir glotnaus paviršiaus.

  Plokštuminiai šlifuokliai yra gaminami su skirtingais šlifavimo disko dydžiais ir galingumu, todėl lengva rasti tinkamą įrankį skirtingiems darbams. Taip pat yra specialių disko tipų, kuriuos galima naudoti specializuotiems darbams, pavyzdžiui, poliravimui arba šlifavimui sunkiai pasiekiamose vietose.