Prekių katalogas

Akumuliatoriniai kniedikliai

 • Akumulatorinis kniediklis Makita DRV250Z
  Kodas: DRV250Z

  Makita DRV250Z  

  78900 
  Akumulatorinis kniediklis Makita DRV150Z
  Kodas: DRV150Z

  Makita DRV150Z 

  75999 
 • Akumuliatoriniai kniedikliai yra puikus įrankis, skirtas medžiagų standartinėms ir struktūrinėms kniedėms. Tai moderni ir patvari įranga, kuri leidžia atlikti darbus be jokio variklio triukšmo ir variklio išmetamųjų dujų. Tai ypač naudinga, kai dirbama uždarose patalpose arba jautrioje aplinkoje.

  Mūsų internetinėje parduotuvėje galite rasti platų akumuliatorinių kniediklių asortimentą. Mes siūlome aukštos kokybės įrangą iš gerai žinomų gamintojų, užtikrinančių patikimą ir efektyvų darbą. Mūsų asortimente rasite įvairias galios ir dydžių akumuliatorinius kniediklius, kurie yra tinkami tiek profesionaliems meistrams, tiek savarankiškiems namų ūkio darbams.

  Taip pat mūsų parduotuvėje galite rasti platų aksesuarų asortimentą, skirtą akumuliatoriniams kniedikliams. Mes siūlome baterijas, kroviklius, įrankių rinkinius ir kitus priedus, kurie padės išlaikyti jūsų įrangą veikiančią geriausiai.

  Akumuliatorinių kniediklių kaina priklauso nuo jų galios ir funkcijų. Mes stengiamės palaikyti konkurencingas kainas, kad mūsų klientai galėtų įsigyti aukštos kokybės produktus už prieinamą kainą.