Prekių katalogas

Ozono generatoriai, oro valytuvai, jonizatoriai

 • Ozono generatoriai yra prietaisai, kurie yra skirti iš atmosferoje esančio deguonies išgauti ozoną. Ozonas, kurį gamina ozonatorius, sąveikaujant su teršiančiomis cheminėmis ir mikrobiologinėmis medžiagomis, yra paverčiamas paprastu deguonimi. Įrodyta, kad visi ozono generatoriai, jonizatoriai yra nekenksmingi žmonėms. 

  Mes pripratome naudotis, pavyzdžiui, vandens filtrais, bet nesusimastome, kad orą irgi reikia valyti. Ypač jei tai susiję su uždara šildoma patalpa. Neįmanoma visiškai gerai išvėdinti patalpos, ypač pramoninės, todėl ten dirbantys žmonės turi dirbti kenksmingomis sveikatai sąlygomis. Sprendimas – pramoninio ozonavimo įrenginys. 

  Ozono generatoriai yra ozono gamybai skirtas prietaisas. Paprastai ozono generatorius įmontuojamas pramoninėje patalpoje, kurioje oro temperatūra nuo -20 ° С iki +40 ° С, atmosferos slėgis nuo 86 iki 106 kPa, oro drėgmė nuo 45 iki 80%. Pramoninių patalpų oro aplinkos valymas atliekamas, kai nėra žmonių pagal iš anksto nustatytą programą (automatiškai įsijungia ir išsijungia).

  Ozono generatoriai atlieka tokias funkcijas kaip dezodoracija, detoksikacija ir biologinis patalpų valymas. Ozono oro valytuvai  pagerina jonų ir ozono balansą patalpų ore, po oro valymo tampa lengviau kvėpuoti kambaryje.

  Ozono generatoriai, oro valytuvai, jonizatoriai  nereikalauja specialios priežiūros ir jam nereikia keisti brangių pakaitinių filtrų ir kasečių.  

  Ozono generatorius 10g/h
  Kodas: YT-73350

  Ozono generatorius 10g/h YATO 

  16500 
  17900  Sutaupykite 1400 
  2999 
  3999  Sutaupykite 1000 
  Ozono generatorius
  Kodas: PM-GOZ-28T

  Atnaujinkite savo kambarį, namus ar automobilį vienu įrenginiu! Ozono generatorius Powermat  PM-GOZ-28T

  3690 
  Ozono generatorius
  Kodas: PM-GOZ-36T

  Atnaujinkite savo kambarį, namus ar automobilį vienu įrenginiu! Ozono generatorius Powermat PM-GOZ-36T 

  4200 
  Ozono generatorius 60 g/h
  Kodas: RTGOZ0078
  5490 
  Ozono generatorius
  Kodas: PM-GOZ-60T

  Atnaujinkite savo kambarį, namus ar automobilį vienu įrenginiu! Ozono generatorius Powermat PM-GOZ-60T 

  5490 
  Ozono generatorius 500mg/h
  Kodas: 66940

  Ozono generatorius ir oro valytuvas viename. Pagrindinė funkcija – ozonavimas, leidžia dezinfekuoti vandenį, maistą, patalpas ir oro kondicionierių automobilyje. 

  6900 
  Oro valytuvas DESCON
  Kodas: DA-P055
  13800 
 • Ozonas tai yra aplinkai nekenksminga valymo technologija, kurį pagrįsta ozono dujomis. Ozonas yra galingas oksidatas. Ozono generatorius yra vienas iš geriausių prietaisų  išvalyti patalpą nuo mikrobų ir bakterijų bei kenksmingų žmogui chemikalų.