Prekių katalogas

Neodimio paieskos magnetai, metalo detektoriai

 • Neodimio paieskos magnetas pagalba iš vandens galima ištraukti stambius geležinius daiktus – armatūrą, seifus, Antrojo pasaulinio karo ginklus.
  Paieškos magnetas yra daugiafunkcinis. Su jo pagalba lengva surinkti metalo šiukšles ruože po statybų arba namo nugriovimo, ištraukti iš sunkiai pasiekiamų vietų daiktus iš feromagnetinių lydinių.
  Soduose ir daržuose magnetas lauko sąlygoms padės surinkti geležies šiukšles, kurios kenkia laukų technikos darbui ir gyvulių ganymui.

  Neodimio magnetas - nuolatinis magnetas (nuolatinis magnetas) pagamintas iš neodimio, geležies ir boro derinio. Šie magnetai sukuria labai stiprų magnetinį lauką, kuris virsta didele traukos jėga.
  Korpuso sienelės storis buvo pritaikytas prie magneto dydžio taip, kad didžiausias įmanomas trauka būtų nukreipta į atvirą magneto plokštumą.
  Karabinas leidžia bet kada greitai nuimti magnetą nuo komplekto. Tai ypač svarbu esant probleminiams radiniams. Tačiau tai taip pat leidžia greitai pakeisti rinkinį.  

  Metalo detektoriai puikus sprendimas metalinių objektų paieškai paplūdimiuose, soduose, ant grindų, sekliuose vandenyse ar net lubose.  Metalo detektorius skirtas ieškoti tokius daiktus kaip monetos ar geležinės detalės ir tauriuosius metalus – sidabrą ir auksą. 

  1499 
  1999  Sutaupykite 500 
  Neodimio paieškos magnetas 170kg Marpol
  Kodas: M66860

  Dvipusis neodimio paieškos magnetas 170Kg

  3490 
  Metalo detektorius Kraft&Dele
  Kodas: KD10402

  Naujausias prekės ženklo Kraft & Dele metalo detektoriaus modelis. Tai užtikrina aukštą kokybę už patrauklią kainą!

  9900 
 • Neodimio paieskos magnetas vandens telkinyje suras gelmėje rastą metalinį daiktą ir leis saugiai perkelti jį ant kranto.  

  Metalo detektorius skirtas ieškoti tokius daiktus kaip monetas ar geležines detales ir tauriuosius metalus – sidabrą ir auksą.