Prekių katalogas

Elektriniai paspirtukai

 • 64900 
  Elektrinis paspirtukas BOZON Z - 01
  Kodas: Z-01

  Paspirtukas elektrinis BOZON Z-01 (350w)

  24900 
  Elektrinis paspirtukas BOZON ZX - 5
  Kodas: ZX-5

  Paspirtukas elektrinis BOZON ZX-5 (400w)

  47900 
  Elektrinis paspirtukas EVO EV-5
  Kodas: EV-5

  Paspirtukas elektrinis EVO EV-5 

  56000 
 • Elektriniai Paspirtukai: Jūsų Šiuolaikinės, Greitos ir Ekologiškos Važiavimo Spalvos!

  Mobilumas susitinka ekologiją - mūsų internetinė parduotuvė pristato naujausius ir patikimus elektrinių paspirtukų modelius. Nuo miesto žygiais iki nuotykių viešpatavimo, elektriniai paspirtukai yra naujas ir modernus transporto būdas, padėsiantis mums greitai ir efektyviai keliauti miesto gatvėmis ar parkuose.

  Atraskite mūsų įspūdingą pasirinkimą - nuo kompaktiškų ir lengvų modelių, tinkamų miesto apžiūrai, iki galingų ir ilgų nuotolių paspirtukų, idealiai tinkamų laisvalaikio praleidimui. Taip pat siūlome įvairius dydžius, spalvas ir stilius, kad galėtumėte atrasti būtent tai, kas atspindi jūsų asmeninį skonį.

  Elektrinių paspirtukų naudojimas yra ekologiškas ir ekonominis pasirinkimas - jie neleidžia išsiskirti CO2 ir reikalauja mažai išteklių. Taip prisidedame prie švaresnės aplinkos ir tvaraus transporto ateities. Taigi, mūsų paspirtukai ne tik sutaupys jums laiko ir pinigų, bet ir padės palaikyti sveiką ir tvarią planetą.

  Mūsų parduotuvėje taip pat rasite aksesuarų ir atsarginių dalių, kurios leis jums išlaikyti savo paspirtuką puikios būklės. Neapribokite savo paspirtuko galimybių - praplėskite jo funkcionalumą ir patogumą su mūsų aukštos kokybės pasiūlymais.

  Išbandykite naujos kartos važiavimo spalvą su elektriniais paspirtukais - patogia, greita ir ekologiška transporto alternatyva. Pasirinkite mūsų internetinę parduotuvę ir pradėkite savo važiavimo nuotykį jau šiandien!