Prekių katalogas

Dažų storio matuokliai

 • Dažų storio matuokliai

  Dažų storio matuokliai yra skirti pamatuoti automobilio kėbulo dangos storį. Juos dažnai galite pamatyti įvairiuose autoservisuose arba naudojant juos prieš perkant automobilį ir t.t. 

  Į ką atkreipti dėmesį renkantis dažų storio matuoklį?

  Matavimo paviršius. Tiems, kas planuoja naudoti automobilio kėbulo matavimui, rekomenduojama rinktis tuos dažų storio matuoklius, kurie turi aliuminio matavimo funkciją. Tokie matuokliai galės išmatuoti plieno, cinkuoto plieno, bei aliuminio paviršius. Taip būsite užtikrinti , kad pro akis nebus praleista nei viena automobilio kėbulo dalis, o pardavėjas neužslėps defektųVisi dažų storio matuokliai rodo atstumą iki metalinio paviršiaus. Tame tarpe gali būti dažai, glaistas arba lakas. Tai yra tikslus prietaisas, matuojantis mikronais “μm”,”mm” arba “mil”. Dažniausiai naudojamas “μm” matavimas, kur 1000μm = 1mm.
  Jeigu Jums reikalingas automobilio dažų storio matuoklis, atkreipkite dėmesį į tai, kad geriausi yra matuokliai, veikiantys kaip su feromagnetinias, taip ir su neferomagnetinias metalais, pvz., Aliuminiu.
  Priešgaisrinių dažų storio matavimui yra svarbus maksimalus matavimo storis, kuris gali siekti iki 5mm. Šie dažai dažniausiai naudojami feromagnetiniams metalams. 

  Dažų storio matuoklis BGS 2193
  Kodas: 2193

  Dažų storio matuoklis BGS 2193 

  11990 
  15900 
  16900  Sutaupykite 1000 
 • Dažų storio matuokliai