Lazerinis nivelyras PROLiner 4V, ADA

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: A00474
  22200
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  ADA Instruments
 • Lazerinis nivelyras ADA PROLiner 4V

  Techniniai parametrai:

  • Tikslumas ±0.2mm/m
  • Kompensatoriaus darbo diapazonas ±3 °
  • Lazerinis diodas 650nm
  • Maitinimas 4vnt AA elementai
  • Darbinių temperatūrų diapazonas -10 iki +40 °С
  • Lazerio projekcija 5 linijos + 1 taškas
  • Diapazonas 20 m
  • Diapazonas su imtuvu 70 m
  • Sriegis stovui, laikykliui 5/8"

  Lazerinis nivelyras ADA PROLiner 4V– tai profesionalus lazerinis nivelyras, kuris puikiai tinka naudoti statybose ir remonto metu. Puikiai tinka naudoti klojant plyteles ar kitus padengimus, klijuojant tapetus, atliekant sužymėjimus ir t.t.
  Ryškus lazeriniai spinduliai. ADA PROLiner 4V turi ryškius lazerinius spinduliuotuvus. Nivelyras projektuoja horizontalią liniją 140º. Vertikaliam sužymėjimui galima įjungti vertikalias lazerines linijas. Šis nivelyro modelis turi keturias vertikalias linijas (4V). Lazerinė atsvara leidžia tiksliai nustatyti lazerinį nivelyrą ant reikiamo pirminio taško. Vertikalių linijų persikirtimas ant lubų duoda galimybę pernešti lazerinės atsvaros tašką (esantį ant grindų) ant lubų su labai dideliu tikslumu.
  Atsparus smūgiams tikslus mechanizmas. Šio lazerinio nivelyro mechanizmas specialiai sukonstruotas su maksimaliu atsparumu sunkioms eksploatavimo sąlygoms statybvietėje. Pasukamas pagrindas, švytuoklė, švytuoklės fiksavimo mechanizmas, rėminė konstrukcija – pagaminti iš tvirto metalo. Lengva ir kartu tvirta metalinė nivelyro mechanizmų konstrukcija sumažina galimų gedimų atsiradimą kritimo metu.
  Aukštos kokybės automatinis išsilyginimas. Lazerinių linijų išsilyginimas atliekamas automatiškai, išjungus blokavimą. Lazerinis nivelyras ADA PROLiner 4V pasižymi labai dideliu tikslumu – tik 0,2 mm vienam metrui.
  Atsparus smūgiams korpusas. Lazerinio nivelyro korpusas turi išorinę guminę apsaugą. Nivelyras yra atsparus smūgiams, statybinėms dulkėms ir drėgmei.
  Pasukamas pagrindas. Ant korpuso pagrindo yra pasukama dalis tolygiam ir tiksliam vertikalių linijų nustatymui. Pasukimo mechanizme naudojami tolygaus slydimo guoliai su aukštu ašies tikslumu. To dėka yra pasiekiamas puikus tikslumas, prietaiso pasukimo aplink savo ašį minkštumas ir tolygumas.
  Darbas su pasvirimu. Blokavimo jungiklis turi tarpinę padėtį. Šioje padėtyje švytuoklė yra užblokuota, o lazerines linijas galima įjungti. Taip lazerinės linijos bus projektuojamos su reikalingu pasvirimu. Tokia funkcija gali būti reikalinga, pvz., montuojant laiptus arba atliekant plytelių ar dekoro sužymėjimą, esant kampui.
  Darbo režimas su imtuvu. PROLiner 4V turi specialų režimą: darbas su imtuvu. Imtuvas LR-60 “pagauna” lazerinės linijos padėti atstumu iki 70 metrų. Darbas su imtuvu puikiai tinka dirbant lauko sąlygomis.
  Prietaiso tvirtinimas ant stovo. ADA PROLiner 4V galima tvirtinti ant stovo arba ant sieninio tvirtinimo. Prietaisas ant pagrindo turi sriegį 5/8‘‘.
  Plastikinis lagaminas. Saugojimui ir transportavimui lazerinis nivelyras turi aukštos kokybės plastikinį lagaminą. Lagaminas yra atsparus smūgiams, kritimams ir apkrovai. Lagamino viduje nivelyras gali būti fiksuojamas, kad nejudėtų.

  Nivelyras gali turėti dvi skirtingas komplektacijas. Prieš pirkdami nivelyrą, pasirinkite norimą kompletaciją:

  Komplektacija Basic edition: Lazerinis nivelyras, Lazeriniai akiniai, Varžtas ilgintuvas, Baterijų laikiklis, Baterijos, Lagaminas.
  Komplektacija Set edition: Lazerinis nivelyras, Lazeriniai akiniai, Varžtas ilgintuvas, Baterijų laikiklis, Baterijos, ličio-jonų akumuliatorius, pakrovėjas, stovas, 3 papildomos stovo sekcijos, Lagaminas 

  Garantija 24mėn.
  Visa ADA produkcija yra sertifikuota.

 • Alternatyvios prekės

  Lazerinis nivelyras ULTRALiner 360 4V, ADA
  Kodas: Ultraliner 360 4V
  26900 - 38500