Lazerinis nivelyras ULTRALiner 360 4V, ADA

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: A00469
  26900
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  ADA Instruments
 • Lazerinis nivelyras ADA ULTRALiner 360 4V

  Techniniai parametrai:

  • Tikslumas ±0,2 mm/m
  • Kompensatoriaus darbo diapazonas ±3 °
  • Horizontalaus spindulio pasukimo kampas 360 °
  • Lazerinis diodas 635, 650 nm
  • Maitinimas 4vnt AA elementai
  • Darbo laikas nuo baterijų 8 val.
  • Darbinių temperatūrų diapazonas -10 iki +40 °С
  • Lazerio projekcija 1 linija 360° + 4 linijos +1 taškas
  • Diapazonas 20m
  • Diapazonas su imtuvu 70m
  • Sriegis stovui, laikykliui 5/8"

   Lazerinis nivelyras ADA ULTRALiner 360 4V – tai profesionalus lazerinis nivelyras, kuris puikiai tinka naudoti statybose ir remonto metu. ADA ULTRALiner 360 4V yra vienintelis prietaisas su pasukamu pagrindu ir kombinuotu lazerinių spindulių kombinavimu: apvali horizontali plokštuma 360°, lazerinė atsvara (taškas), statmenos vertikalios plokštumos. Tokia lazerinių linijų kombinacija yra originali ir labiausiai pilna. Jos dėka prietaisas turi maksimalų funkcionalą ir tinka visų rūšių sužymėjimo darbams.
  Kombinuoti lazeriniai spinduliai. Nivelyras projektuoja ryškias, siauras, labai tikslias lazerines plokštumas:
  Ryški, horizontali, apvali lazerinė plokštuma 360º. ADA ULTRALiner 360 4V galima sumontuoti bet kokioje vietoje. Horizontali linija yra projektuojama aplinkui (на 360 laipsnių be trūkių), palei visą perimetrą.
  Vertikaliam sužymėjimui galima iš eilės įjungti vertikalias lazerines linijas. Šis lazerinio nivelyro modelis turi keturias vertikalias linijas (4V). Visos lazerinės linijos persikerta tarpusavyje 90° kampu. Persikirtimo vietoje projektuojamas „lazerinis kryžius“, kuris yra labai patogus vertikaliam ir horizontaliam žymėjimui vienu metu.
  Lazerinė atsvara leidžia tiksliai nustatyti ADA ULTRALiner 360 4V ant reikiamo pirminio taško. Vertikalių linijų persikirtimas ant lubų duoda galimybę pernešti lazerinės atsvaros tašką (esantį ant grindų) ant lubų su labai dideliu tikslumu.
  Atsparus smūgiams tikslus mechanizmas. Šio lazerinio nivelyro mechanizmas specialiai sukonstruotas su maksimaliu atsparumu sunkioms eksploatavimo sąlygoms statybvietėje. Pasukamas pagrindas, švytuoklė, švytuoklės fiksavimo mechanizmas, rėminė konstrukcija – pagaminti iš tvirto metalo. Lengva ir kartu tvirta metalinė nivelyro mechanizmų konstrukcija sumažina galimų gedimų atsiradimą kritimo metu.
  Aukštos kokybės automatinis išsilyginimas. Lazerinių linijų išsilyginimas atliekamas automatiškai, išjungus blokavimą. Lazerinis nivelyras ADA ULTRALiner 360 4V pasižymi labai dideliu tikslumu – tik 0,2 mm vienam metrui.
  Atsparus smūgiams korpusas. Lazerinio nivelyro korpusas turi išorinę guminę apsaugą. Nivelyras yra atsparus smūgiams, statybinėms dulkėms ir drėgmei.
  Pasukamas pagrindas. Ant korpuso pagrindo yra pasukama dalis tolygiam ir tiksliam vertikalių linijų nustatymui. Pasukimo mechanizme naudojami tolygaus slydimo guoliai su aukštu ašies tikslumu. To dėka yra pasiekiamas puikus tikslumas, prietaiso pasukimo aplink savo ašį minkštumas ir tolygumas.
  Darbas su pasvirimu. Blokavimo jungiklis turi tarpinę padėtį. Šioje padėtyje švytuoklė yra užblokuota, o lazerines linijas galima įjungti. Taip lazerinės linijos bus projektuojamos su reikalingu pasvirimu. Tokia funkcija gali būti reikalinga, pvz., montuojant laiptus arba atliekant plytelių ar dekoro sužymėjimą, esant kampui.
  Darbo režimas su imtuvu. ADA ULTRALiner 360 4V turi specialų režimą: darbas su imtuvu. Imtuvas LR-60 “pagauna” lazerinės linijos padėti atstumu iki 70 metrų. Darbas su imtuvu puikiai tinka dirbant lauko sąlygomis.
  Prietaiso tvirtinimas ant stovo. ADA ULTRALiner 360 4V galima tvirtinti ant stovo arba ant sieninio tvirtinimo. Prietaisas ant pagrindo turi sriegį 5/8‘‘.
  Plastikinis lagaminas. Saugojimui ir transportavimui lazerinis nivelyras turi aukštos kokybės plastikinį lagaminą. Lagaminas yra atsparus smūgiams, kritimams ir apkrovai. Lagamino viduje nivelyras gali būti fiksuojamas, kad nejudėtų.

   

  Nivelyras gali turėti dvi skirtingas komplektacijas. Prieš pirkdami nivelyrą, pasirinkite norimą kompletaciją:

  Komplektacija Basic edition:
  Lazerinis nivelyras, lazeriniai akiniai, varžtas ilgintuvas, baterijų laikiklis, baterijos, lagaminas.
  Komplektacija Set edition: lazerinis nivelyras, lazeriniai akiniai, varžtas ilgintuvas, baterijų laikiklis, baterijos, ličio-jonų akumuliatorius, pakrovėjas, stovas, 3 papildomos stovo sekcijos, lagaminas 

  Garantija 24mėn.
  Visa ADA produkcija yra sertifikuota.

 • Alternatyvios prekės

  Lazerinis nivelyras Cube 2-360, ADA
  Kodas: Cube 2-360
  25000 - 28900