Prekių katalogas

Universalus tvirtinimas - laikiklis ADA Base

 • Universalus tvirtinimas - laikiklis ADA Base

  Kodas: A00555
  45 
  53  Sutaupykite 8 
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  ADA Instruments
 • Universalus tvirtinimas - laikiklis ADA Base

  • Tvirtinimo sriegis - 1/4‘‘, 5/8‘‘
  • Mikrolifto diapazonas - 0 – 110 mm
  • Spaustuvo aprėpimo dydis 0,5 – 55 mm
  • Išmatavimai 226 x 160 x 107 mm

   

  ADA BASE – tai universalus tvirtinimas su mikroliftu, skirtas lazerinio nivelyro nustatymui ant bet kokių paviršių ir bet kokiame aukštyje. Tvirtinimą sudaro dvi dalys:

  ADA MAGNETIC LIFT – magnetinis tvirtinimas su mikroliftu, skirtas lazeriniams nivelyrams iki 1 kg.

  ADA WALL BRACKET – greitai nuimamas tvirtinimas, kurio plotis 55 mm, skirtas lazeriniams nivelyrams iki 2 kg, sumontuotų ant MAGNETIC LIFT.

   

  Šis ADA Instruments tvirtinimas pagamintas iš labai tvirto plastiko, kuris atsparus smūgiams. Tvirtinimui yra naudojami neodimio magnetai. Montavimui ant vamzdžių yra specialus latakas. Siekiant išvengti slydimo ant ADA Base naudojami guminiai intarpai.

  Universalus tvirtinimas turi mikroliftą – horizontalios plokštelės diapazonas yra nustatomas nuo 0 iki 11 cm. Reguliavimas atliekamas dvipusių rankenėlių pagalba. Pasirinkta padėtis fiksuojama varžtu. ADA Base montuojamas gali būti montuojamas ant 1/4 ir 5/8 stovų.

  Tvirtinimas turi patikimą spaustuvą, kuri leidžia atlikti greitą montavimą ir nuėmimą. Ant spaustuvo lupų yra specialūs guminiai intarpai, kurie apsaugo nuo įbrėžimų tvirtinimo vietoje. Maksimalus užspaudimo plotis yra 55 mm. Tvirtinimas turi specialią akutę savisriegiui, todėl tvirtinimą galimą sumontuoti ant vertikalių sienų, stulpų ir pan.