Prekių katalogas

  • Replės santechninės | savireguliuojamos | su atsuktuvu | 250 mm KINGRONY

    Kodas: WP1035
    Lizingo skaičiuoklės
    • artea
    • esto3
    • esto
    Gamintojas
    KINGRONY
  • Vandens siurbimo replės – patikimas sukibimas ir komfortas

    Šios vandens siurbimo replės sukurtos profesionalams ir namų meistrams, norintiems patikimo ir saugaus įrankio. Reguliuojamos rankenos leidžia prisitaikyti prie įvairių vamzdžių dydžių, o alternatyvi sukibimo zona leidžia veržti detales nepažeidžiant paviršiaus.

    Privalumai:

    • Aukštas atsparumas nusidėvėjimui: CR-V plienas užtikrina ilgą įrankio tarnavimo laiką.
    • Saugus sukibimas: rankenos su specialiomis anti-slydimo pagalvėlėmis suteikia komfortą ir patikimą laikymą.
    • Reguliuojamas dydis: alternatyvi sukibimo zona leidžia veržti vamzdžius įvairių diametrų.
    • Atsuktuvo anga ir anti-drop funkcija: viena rankena turi atsuktuvo angą, kita – apsaugą nuo kritimo, patogu dirbant aukštai.
    • Patvarumas: tvirta konstrukcija, ilgaamžis paviršius ir patikimas sukibimas net sunkiose sąlygose.

    Techniniai duomenys:

    • Ilgis: 250 mm
    • Medžiaga: CR-V plienas
    • Rankenos: su specialiomis anti-slydimo pagalvėlėmis
    • Alternatyvi sukibimo zona vamzdžių veržimui
    • Pakuotė tinkama pakabinti ant sienos
    • Vienos rankenos atsuktuvo anga, kitos rankenos anti-drop funkcija

    Kodėl verta rinktis šias vandens siurbimo replės?

    Šios replės išsiskiria ilgaamžiškumu, komfortu ir saugumu. CR-V plieno konstrukcija užtikrina aukštą atsparumą nusidėvėjimui, o anti-slydimo pagalvėlės leidžia dirbti patogiai. Reguliuojama alternatyvi sukibimo zona apsaugo vamzdžių paviršius, o atsuktuvo anga ir anti-drop funkcija padeda dirbti saugiai aukštai. Idealus pasirinkimas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Replės santechninės | savireguliuojamos | su atsuktuvu | 250 mm KINGRONY
Į krepšelį -