Prekių katalogas

Keraminių plytelių kraštų šlifavimo kreipiančioji

 • Keraminių plytelių kraštų šlifavimo kreipiančioji

  Kodas: YT-36984
  1599
  Užsakomoji prekė
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto

  Keraminių plytelių kraštų šlifavimo kreipiančioji YT-36984 

  Gamintojas
  YATO
 • Keraminių plytelių kraštų šlifavimo kreipiklis YT-36984: Pasiekite Tobulą Plytelių Apdailą 

  Tai leidžia tiksliai valdyti apdorojimo įrankį, pvz. pjūklas ar šlifuoklis. Korpusas, pagamintas iš aliuminio, turi plastikinius volelius, kurie palengvina sklandų slydimą nuožulna plokšte. Kreipiamojo bėgio ilgis apytiksl. 250 mm. 170 mm pločio. , šlifavimo kampas 45 laipsniai. 

  Sparčiai pasiekite tobulo grožio rezultatą:

  YT-36984 yra specialiai sukurtas tam, kad padėtų jums lengvai ir greitai pasiekti tobulą keraminių plytelių apdailos efektą. Jo aukštos kokybės šlifavimo galvutė užtikrina lygų ir blizgantį plytelių kraštą, atitinkantį jūsų aukščiausius standartus.

  Ergonominis dizainas, kuriuo patogu dirbti:

  YT-36984 turi ergonomišką rankeną, kuri užtikrina patogų ir saugų darbą. Tai leidžia jums efektyviai šlifuoti plyteles be didelių pastangų, ir darbas bus ne tik kokybiškas, bet ir malonus.

  Saugus ir patikimas naudojimas:

  Mūsų keraminių plytelių kraštų šlifavimo kreipiklis aprūpintas saugos sistemomis, kurios apsaugo jus nuo potencialių sužalojimų. Galite jaustis saugiai, naudodamiesi šiuo įrankiu, ir pasitikėti jo ilgaamžiškumu.

  Tinka tiek profesionalams, tiek namų ūkio meistrams:

  YT-36984 yra universali priemonė, tinkama ne tik profesionaliems plytelių meistrams, bet ir tiems, kurie nori atlikti keraminių plytelių projektus savo namuose. Tai suteikia jums galimybę pasiekti profesionalų rezultatą be didelių pastangų.

  Ilgalaikė investicija į jūsų projektus:

  Šis kreipiklis yra ilgalaikė investicija, padėsianti jums sutaupyti laiko ir pinigų. Jis leis jums lengvai ir efektyviai atlikti šlifavimo darbus, ir tai svarbu tiek mažiems, tiek dideliems projektams.

  Pasitikėkite YT-36984 keraminių plytelių kraštų šlifavimo kreipikliu ir pasiekite tobulą plytelių apdailos rezultatą. 

  Ar jums reikia puikaus keraminių plytelių kraštų šlifavimo įrankio? YT-36984 kreipiklis yra jūsų pasirinkimas! Tai šiuolaikinė, profesionali įranga, kuri užtikrina puikų rezultatą ir patikimumą.