Prekių katalogas

Bessey BPC-H34 Vamzdinis spaustuvas Bessey 26.9mm 3/4"

 • Bessey BPC-H34 Vamzdinis spaustuvas Bessey 26.9mm 3/4"

  Kodas: BPC-H34
  2999
  4200 Sutaupykite 1201
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Bessey
 • Bessey BPC-H34 Vamzdinis spaustuvas Bessey 26.9mm 3/4" 

  • Svoris 1,3 kg
  • Žiočių gylis (Spaustuvo iškyša) - 42 mm
  • Tipas Spaustuvai medienai, metalui
  • Dydis - 3/4" (26,9mm)

  Universalus vamzdinio tipo spaustuvas ¾‘‘ (skersmuo 26,9) vamzdžiams skirtas patikimam bet kokių, tinkančių pagal dydį, elementų fiksavimui. Šis spaustuvo modelis pasižymi didelių patogumu darbo metu, praktiškumu ir patikimu ruošinio fiksavimu. Šio spaustuvo naudojimo sfera yra labai plati, bet dažniausiai jis naudojamas medinių skydų ir stalviršių klijavimui. Spaustuvo svoris yra tik 1300 gramų.

  Vamzdžio ilgį reikia parinkti priklausomai nuo numatomo ruošinio dydžio. Papildomo ilgesnio vamzdžio naudojimas leidžia padidinti spaustuvo aprėpimo plotį ir taip užspausti didesnių išmatavimų ruošinius. Būtent todėl šis spaustuvas yra universalus. Siekiant atlikti tokį pagerinimą, viename iš vamzdžio galų reikia tiesiog padaryti sriegį ir ant jo užsukti nejudamą spaustuvo dalį.

  Papildomą patogumą ruošinio fiksavimo metu suteikia papildomos spaustuvo kojelės. Fiksavimas atliekamas prispaudžiant judančią spaustuvo dalį prie ruošinio ir galutinai užspaudžiant rankeną ant nejudančios spaustuvo dalies.

  Atminkite, kad užspaudimo jėga tiesiogiai priklauso nuo lydinio, iš kurio pagamintas vamzdis, bei nuo vamzdžio sienelės storio.