Prekių katalogas

MMA Suvirinimo aparatas WTL Easy Job, MMA200A

  • MMA Suvirinimo aparatas WTL Easy Job, MMA200A

    Kodas: WTL001007
    14000
    16000 Sutaupykite 2000
    Į krepšelį 
    Gamintojas
    WTL
  • MMA Suvirinimo aparatas WTL Easy Job, MMA200A 

    Techniniai parametrai:

    • Maitinimo įtampa - 230V / 50Hz
    • Maksimalus srovės sunaudojimas - 42,3 (ММА), 27,3 (TIG)
    • Maksimali naudojama galia - 9.3 (ММА), 6.0 (TIG)
    • Galios faktorius - 0,7
    • Suvirinimo srovė - 15 - 200А
    • Maksimali įtampa be apkrovos  - 55 (69)
    • Efektyvumas η - 86%
    • Darbo ciklas - 35% 200А; 60% 150А; 100% 120А
    • Apsaugos klasė - IP21
    • Izoliacijos klasė - F
    • HOT START - Yra
    • ARC Force (Stabilaus suvirinimo lanko palaikymas) - Yra
    • Matmenys - 320 х 120 х 195 mm
    • Svoris - 4,3 kg

     

    Suvirinimo aparatas WTL Easy Job – tai inovatyvus prietaisas su naujausia pulso pločio moduliacijos technologija (PWM) ir bipoliniu tranzistoriumi (IGBT). Šių komponentų dėka suvirinimo aparatas WTL Easy Job išsaugo kompaktiškumą, nedidelius išmatavimus, mažą srovės sunaudojimą, tačiau kartu išsaugo galingumą ir kitas charakteristikas tame pačiame lygyje, kaip ir didesnio dydžio aparatai.

    Easy Job serijos suvirinimo aparatai turi puikų našumą pastovios srovės dėka, kuri užtikrina sekančius procesus: suvirinimo lanko stabilumą, greitas ir dinamiškas atsako laikas sumažina lanko virpesių įtaką srovei, tikslus srovės kiekio valdymas. Taip pat yra keli apsaugos tipai: pernelyg žema įtampa, per didelė įtampa, perkaitimas ir kt. Atsiradus gedimui, užsidega lemputė ant priekinio aparato skydelio ir išsijungia srovės padavimas į kabelius. Šių apsaugos funkcijų dėka prietaisas užtikrina patikimumą ir saugumą.

    Aparatas gali būti naudojamas ir TIG suvirinimo režimui. Dirbant MMA režime, kai elektrodas liečiasi prie suvirinamos medžiagos ilgiau nei 2 sekundes, srovė krenta iki minimumo, išsaugant elektrodą.  

  • Alternatyvios prekės

    Suvirinimo aparatas MMA, WTL Maxi Arc 160LT, 160A
    Kodas: WTL1002

    MMA 160A + TIG Lift

    22000
    Inverterinis suvirinimo aparatas REDOK 200A
    Kodas: REDOK 200I

    MMA 200A

    14000
    14900